مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / پروفیل چرخش لوور / تولید کننده پروفیل چرخش لوور

تولید کننده پروفیل چرخش لوور

پروفیل چرخش لوور از بزرگترین سازه های فولادی بوده که بیشتر برای اجرای نمای لوور مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه ها به شکل های مختلف ساختهدمی شوند بدین ترتیب سطح کاربری گسترده ای دارند. شکل پروفیل به گونه ای است که به راحتی درون هم قرار می گیرند و این امر دوام کار نهایی را بیشتر می کند. تولید کننده با تولید پروفیل آن هم به صورت کاملا متنوع و با حجم بالا توانسته پاسخگوی بازارهای داخلی و خارجی باشد.

تولید کننده پروفیل چرخش لوور

همه چیز در مورد پروفیل چرخش لوور

همه چیز در مورد پروفیل چرخش لوور پروفیل چرخش لوور دارای یک ساختار خاصی بوده که حالت چرخشی دارد و ار آن برای ایجاد نمای لوور استفاده می کنند. این نمونه به صورت چند طبقه بوده که روی هم قرار می گیرند و قابل حرکت هستند. لوور های چرخشی به صورت مستطیلی و دوکی و همچنین منقاری و خورشیدی هستن که هر کدام کارایی مختص به خود را دارند.

نمونه های چرخشی چون قابل حرکت هستند امروزه بیشت تر مورد استقبال قرار گرفته اند بدین ترتیب سطح تولید آنها هم زیاد است. این پروفیل ها از فولاد و آلومینیوم و پی وی سی و… ساخته شده اند بدین ترتیب استحکام زیادی دارند. بافت آنها به گونه ای است که قابلیت برش پذیری و صیقل پذیری دارند در این صورت می توان آنها را به شکل های مختلف تبدیل کرد.

این تجهیزات صنعتی به صورت ساده و رنگی استفاده می شوند و در صنایع مصرف بالایی دارند. جنس آنها در مقابل رطوبت و حرارت و فشار دوام زیادی دارد و دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شود.

شرکت عرضه پروفیل چرخش لوور

شرکت عرضه پروفیل چرخش لوور این شرکت با عرضه پروفیل در حال حاضر یکی از بزرگترین شبکه های عرضه این محصول در سطح داخلی و خارجی است و هم اکنون با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به تمامی مشتریان و تاجران می باشد. این مرکز توانسته با استفاده از برنامه های کاربردی در امر صادرات این محصول به خاورمیانه و کشورهای دیگر هم موفقیت های زیادی بدست آورد.

فروش با حجم های مختلفی صورت می گیرد بدین ترتیب هر کدام نرخ خاصی دارند. مراکزی که فروش عمده را انجام می دهند برای خریداران بهترین گزینه هستند چون آنها می توانند این تجهیزات را به صورت عمده و با نرخی مناسب انجام دهند و بدین ترتیب به سود خوبی برسند و در هزینه ها هم صرفه جویی کنند.‌

شرکت ها هر کدام مارک خاصی را به فروش می رسانند چون با تولیدی های مختلفی در ارتباط هستند بدین ترتیب مشتری می تواند به برندی که مد نظر دارد به راحتی دسترسی داشته باشد و به نیاز خود به خوبی پاسخ دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

دیدگاهتان را بنویسید