مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / پروفیل لوور آلومینیومی / عرضه مستقیم پروفیل لوور آلومینیومی

عرضه مستقیم پروفیل لوور آلومینیومی

پروفیل لوور آلومینیومی در اندازه و ابعاد متعدد و با کیفیت مطلوب با قیمت عمده و مستقیم به فروش می رسد، عرضه مستقیم این محصول به مناطق خاورمیانه مطالبات بالایی را به همراه داشته و با قیمت کلی از استقبال شایان توجهی برخوردار است، این محصول با هدف صرفه جویی در انرژی ساختمان ها به بازار ها عرضه می شود و می توان گفت عملکرد بهینه و کارآمدی دارند، این محصول متناسب با تعداد لوور قیمت گذاری می شود.

عرضه مستقیم پروفیل لوور آلومینیومی

پروفیل لوور چه کاربردی دارد؟

پروفیل لوور چه کاربردی دارد؟ مراکز مختلفی می توانند از پروفیل لوور با هدف نوردهی بهتر و متعادل نگه داشتن نور و دما بهره مند شوند، در این خصوص می توان به انواع ساختمان های اداری و مسکونی و تجاری اشاره نمود، در واقع می توان گفت عملکرد این محصول دو منظوره است و برای ایجاد گرمای مناسب در زمستان و جلوگیری از گرمای بیش از حد در تابستان از کارایی قابل تاملی برخوردار است.

از ساطع شدن مستقیم نور آفتاب تا میزان قابل ملاحظه ای ممانعت می شود، در کاهش مصرف انرژی از عملکرد فوق العاده ای برخوردار بوده و این محصول در نوع متحرک و ثابت به بازار عرضه می شود و با بهره مندی از کنترل راه دور نیز قابلیت تنظیم دارد، در برابر شرایط جوی از استحکام و استقامت بی نظیری برخوردار هستند.

این محصول برای استفاده در ساختمان هایی که ارتفاع بسیار زیادی دارند مناسبت خوبی دارد، عملکرد این محصول بمانند سایه بان بوده و اثرات زیان بار اشعه ماوراء بنفش را تا حدود قابل توجهی کاهش می دهد، قابلین نصب بی دغدغه و راحتی داشته و قیمت بسیار مناسبی به آن تعلق گرفته است، در کل باید به این نکته این داشت که پروفیل لوور با کاربردهای بسیار خوبی که به آن تعلق گرفته جزو محصولات پرفروش در بازار به شمار می آید.

قیمت خرید پروفیل لوور آلومینیومی

قیمت خرید پروفیل لوور آلومینیومی عرضه پروفیل آلومینیومی در ابعاد گوناگون و اندازه های متفاوت و مرغوبیت جنس همراه بود و با قیمت کلی در دسترس مشتریان و متقاضیان محترم قرار می گیرد، قیمت خرید بستگی به وزن محصول، برند، ابعاد و تعداد ورقه ها دارد ضمن اینکه تابع شرایط بازار نیز بوده و روش عرضه نیز می تواند در این امر دخیل باشد، با روش عرضه بی واسطه خرید این محصول بسیار ارزان و مناسب محاسبه می شود.

ما بهترین و مناسب ترین قیمت خرید را به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم، با تعامل با فروشنده غیر حضوری می توانید این محصول را با قیمتی که مقرون به صرفه است در اشکال عمده تهیه و خریداری نمایید، قیمت پروفیل لوور با روش حذف واسطه ها بسیار متعارف و ارزان خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین پروفیل لوور آلومینیومی دوکی

بهترین و درجه یک ترین پروفیل لوور آلومینیومی دوکی در کارخانه های مجهز و پیشرفته کشور ما توسط بهترین تولید کننده با استفاده از مواد و ابزارهای اولیه اصل و درجه ی

دیدگاهتان را بنویسید