مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / پروفیل / عرضه مستقیم پروفیل لوور دوکی صادراتی

عرضه مستقیم پروفیل لوور دوکی صادراتی

برای عرضه مستقیم پروفیل لوور دوکی صادراتی باید که نمایندگان ویژه‌ ای که مراکز تولید مشخص کردند بتوانند که به خریداران این محصول به صورت درستی محصولات را معرفی نمایند و خریداران بتوانند که خرید پروفیل صادراتی خودشان را انجام دهند. فعالیت این نمایندگان ویژه کاملاً باید وابسته به شرکت های تولید کننده باشد. با عرضه مستقیم راحت تر می توان محصولات را به فروش رساند و مشتریان آن ها را خریداری کنند.

عرضه مستقیم پروفیل لوور دوکی صادراتی

بررسی ضخامت پروفیل لوور دوکی

بررسی ضخامت پروفیل لوور دوکی

پروفیل لوور دوکی، یکی از انواع سیستم هایی است که بیشتر برای نمای ساختمان به کار برده می شود. با توجه به اینکه این محصولات از لوور تشکیل شده اند اگر که زاویه های آلومینیومی تغییر پیدا کند می‌ توان که میزان نور عبوری از آنها را نیز کاملا تنظیم کرد. پروفیل لوور دوکی جزو جدیدترین نسل هایی می‌ باشد که برای مکان های مختلف برای نورگیری مورد استفاده قرار می‌ گیرد و بسیاری از طراحان فضاهای داخلی آن را مناسب می دانند.

ضخامت این سری از پروفیل لوور دوکی کاملاً بر اساس کاربرد و سلیقه می باشد و به صورت کاملا سفارشی می باشد. ضخامت این محصولات بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیمتر می تواند که تغییر پیدا کند. این سیستم ها می توانند که تا حدود ۸۰ درصد از وارد شدن نور جلوگیری نمایند. استفاده کردن از این محصول باعث می‌ شود که در میزان انرژی ساختمانی تا حد زیادی صرفه جویی شود. این سری از پروفیل ها از دو یا سه قطعه تشکیل شده‌ اند. قطعات خورشیدی که در آنها وجود دارد کمک می‌ کند که میزان نور ورودی به داخل ساختمان کنترل می‌ شود. مدل های پروفیل‌ های ثابت و متحرک می باشند.

مرجع خرید پروفیل لوور صادراتی

مرجع خرید پروفیل لوور صادراتی

اگر شما به مرجع خرید پروفیل بر صادراتی مراجعه کنید، فروشندگانی که فروش این محصول را انجام می‌ دهند کاملا به شما مدل های متنوعی را نشان می‌ دهند. برخی از مدل‌ های آنها وجود دارد که ثابت هستند و بیشتر پرفروش هستند. در واقع فروشندگان از شما شرایط را نیز می پرسند. بعد از اینکه کاملا با شرایط شما آشنا شدند معرفی محصولات را به شما انجام می‌ دهند. مدل هایی که متحرک هستند دارای ریموت کنترل می باشند که این کار برای شما راحت تر است.

در حالت کلی در این مرجع خرید، فروشندگان اطلاعات جامع تری را درباره محصولات دارند و هم محصولات به صورت مناسب و نوین می باشند. این باعث می شود که بتوان که راحت‌ تر فروش را انجام داد. برای عرضه پروفیل دوکی نیز سعی شده است که عرضه مستقیم و عرضه غیرمستقیم در نظر گرفته شود. مشتری از هر روشی که راحت تر است می تواند که خرید را انجام بدهد. رنگبندی های متفاوتی در این محصولات هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

پخش مستقیم پروفیل نمای لورر در ایران

از طرح‌هایی که معمولاً به عنوان پوسته دوم ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک نمای کاملا متفاوت از انواع نماهای سنگی است می توان به نمای لوور اشاره کرد که در

دیدگاهتان را بنویسید