مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / پروفیل لامل / عرضه پروفیل لامل به قیمت درب کارخانه

عرضه پروفیل لامل به قیمت درب کارخانه

کرتین وال به معنای دیوار شیشه ای یا پرده ای می باشد و به عنوان پوشش دهنده بیرونی ساختمان استفاده می ‌‌‌شود و وظیفه آن جدا کردن بیرون و درون ساختمان، عایق حرارتی،  عایق رطوبتی، حفاظت از صدا و… است.

نمای کرتین وال یکی از انواع نمای خشک است که استراکچر آن اغلب با استفاده از پروفیل لامل ساخته می شود. 

این ساختار با به هم پیوستن پروفیل های عمودی و افقی ساخته می شود که صفحات شیشه ای یا ورق کامپوزیت بر روی آن قرار می گیرد. 

پروفیل لامل بر اساس طرح نمای مورد نظر در انواع طرح و رنگ قابل عرضه می باشد مانند:نمای شیشه ای کرتین وال،  نمای فریم لس،  نمای فریم لس u_channel،  نمای فریم دار،  نمای FACECAP

عرضه پروفیل لامل به قیمت درب کارخانه

پروفیل لامل چگونه تولید می شود؟

پروفیل لامل چگونه تولید می شود؟پروفیل لامل انواع مختلفی دارد و تولید پروفیل لامل نیز به نوع آن و کارایی که دارد بستگی دارد:

١_پروفیل لامل عمودی یا مولیون

٢_پروفیل لامل افقی یا ترنزم 

٣_پروفیل لامل کنج یا یک طرفه

در ساختار کرتین وال لامل های عمودی نقش ستون را بر عهده دارند و کل بار نما را تحمل می کنند به همین دلیل طول و عرض پروفیل های عمودی بیشتر است و دارای ضخامت بالایی هستند زیرا وزن زیادی را تحمل می کنند. 

در ساختار پروفیل های ترنزوم یک نوع پروفیل لامل با اسم پروفیل کنج یا یکطرفه وجود دارد که برای کامل کردن و بستن سازه به کار می رود و اطراف کار را به صورت یک قاب می بندد لامل کنج به هر دو صورت افقی و عمودی استفاده می شود. 

خرید پروفیل لامل با کمترین قیمت

خرید پروفیل لامل با کمترین قیمتقیمت پروفیل لامل در هر متر مربع با توجه به نوع آن، روش اجرا و طراحی و نصب آن متفاوت است و برای دانستن قیمت این نوع نما باید کلیه موارد عنوان شده در نقشه ها لحاظ شود.

قیمت اجرای نمای پروفیل لامل بسته به نوع متریال و طرح آن متفاوت است حتی با وجود آن که مقدار پروفیل مصرفی کاهش پیدا کند احتمال افزایش قیمت نیز بیشتر خواهد شد، زیرا در ابعاد کوچکتر بعضا لازم است از لامل های قوی تر و سنگین تری جهت مقاوم سازی نمای پروفیل لامل در برابر شرایط جوی (مانند طوفان و زلزله) استفاده شود. و این که در طبقات بالاتر استفاده از لامل های قوی تر با ضخامت بالاتر جزئی از واجبات اجرای نماهای پروفیل لامل به شمار می رود پس برای خرید پروفیل لامل با کمترین قیمت بهتر است برای خرید از نمایندگی های معتبر تری استفاده کنید و کار را به صورت اصولی و مهندسی انجام  دهید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

دیدگاهتان را بنویسید