مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / آلومینیوم / قیمت روز آلومینیوم اراک با بهترین کیفیت در کشور

قیمت روز آلومینیوم اراک با بهترین کیفیت در کشور

آلومینیوم از فلز های پرکاربرد امروزی به شمار می رود. این فلز نقره ای رنگ با قابلیت انعطاف بالا می باشد. مهمترین مزیت این فلز که از سنگ معدن بوکسیت بدست می آید مقاومت آن در برابر اکسیداسیون می باشد. علاوه بر آن با توجه به سبکی وزن در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. به طور خلاصه آلومینیوم در جهان صنایع امروزی فلز بسیار مهمی به شمار می رود. فلز آلومینیوم در چه مواردی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و چگونه می توان از قیمت روز آلومینیوم اراک مطلع شد؟ با ما بمانید تا اطلاعات بیشتری در مورد این فلز با ارزش بدست آورید.

قیمت روز آلومینیوم اراک با بهترین کیفیت در کشور

آلومینیوم اراک در چه مواردی استفاده می شود؟

آلومینیوم اراک در چه مواردی استفاده می شود؟

آلومینیوم با داشتن خصوصیات فیزیکی بسیار عالی کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد از کاربرد های آلومینیوم اراک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاربرد در متالوژی: فلز آلومینیوم همراه با عناصر دیگری همچون منیزیم، مس یا لیتیوم برای تهیه آلیاژهای مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدن مورد استفاده قرار می گیرد. 
  • کاربرد شیمیایی: آلومینیوم به عنوان یک رسانای جریان الکتریکی بسیار خوب در تهیه لوازم الکترونیکی منزل کاربرد دارد. همچنین از پودر اکسید آلومینیوم در تهیه سولفات آلومینیوم و آلومینات سدیم که برای تصفیه آب لازم هستند استفاده می شود. 
  • در صنایع ساختمان: وزن کم و مقاومت بالای آلومینیوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی و همچنین عمر طولانی آن باعث شده است که در تهیه بسیاری از وسایل ساختمانی مانند در و پنجره از این فلز استفاده شود. 
  • گالوانیزه کردن فولاد: با توجه به خصوصیت ضد اکسید شدن آلومینیوم، از این فلز برای آبکاری بسیاری از فلزات دیگر و مقاومت آنها در برابر زنگ زدگی استفاده می شود. 
  • صنایع خودروسازی: با استفاده از آلومینیوم در بدنه خودرو وزن خودرو کاهش می یابد و به دنبال آن مصرف سوخت به شدت کم می شود.
  • کاربرد در صنایع هوافضا: بدنه هواپیماهای مسافری و تجاری از آلومینیوم ساخته شده است زیرا وزن بسیار سبکی دارد و به اوج گیری هواپیماها کمک قابل توجهی می‌کند.
  • در صنایع دریایی: سبک بودن این فلز و مقاومت آن در برابر زنگ زدگی دو ویژگی این فلز برای استفاده در تولید کشتی های مخصوص حمل مسافر و بار می باشد.  
  • در بدن قوطی ها و بسته بندی ها: بعد از صنایع حمل و نقل دومین صنعتی که بیشترین استفاده از آلومینیوم انجام می دهد صنایع بسته بندی است.

راهنمای خرید آلومینیوم اراک با قیمت ارزان

راهنمای خرید آلومینیوم اراک با قیمت ارزان

با توجه به کاربردهای بسیار زیاد آلومینیوم و نیاز بسیاری از صنایع به این فلز، خرید آلومینیوم اراک گزینه مناسبی برای فعالان این صنایع می باشد. جهت تهیه این فلز می توانید هر ساعت از شبانه روز با کارشناس فروش ما ارتباط برقرار کرده تا ضمن اطلاع از قیمت روز این محصول، آلومینیوم اراک ارزان را سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

دیدگاهتان را بنویسید