مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / نما شیشه ای / مجری نمای شیشه ای فریم لس باکیفیت در ایران

مجری نمای شیشه ای فریم لس باکیفیت در ایران

استفاده از شیشه امروزه به عنوان یک نقش مهم و غیر قابل گذر در زیبایی هر ساختمان محسوب می شود. پس از پدید آمدن آپارتمان ها و برج های بلند استفاده از شیشه بسیار زیاد شد و با ورود شیشه های رفلکس، این شیشه ها توسط مجری نمای شیشه ای فریم لس نصب می شوند.  

مجری نمای شیشه ای فریم لس باکیفیت در ایران

مرجع خرید نمای شیشه ای فریم لس به صورت عمده

مرجع خرید نمای شیشه ای فریم لس به صورت عمده قیمت نمای شیشه ای فریم لس نسبت به مزایایی که دارد مناسب است که میتوان آنها را بصورت عمده نیز تهیه کرد .

از فواید استفاده از این شیشه ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 ۱٫این شیشه ها به علت یکنواخت بودن  باعث زیبایی زیادی در ساختمان میشوند. 

۲٫چون تمام نمای ساختمان شیشه می باشد باعث میشود داخل ساختمان از روشنایی بیشتری برخوردار شود. 

۳٫استفاده از این شیشه ها که چند جداره هستند که باعث میشود یک لایه عایق برای جلوگیری از آلودگی های صوتی و اتلاف انرژی میشود.

۴٫استفاده از این شیشه ها باعث طراحی های جدید ساختمانی شده است. 

نحوه کار:

ابتدا باید قبل از نصب شیشه ها پروفیل های آلومینیومی را که نگهدارنده شیشه ها هستند نصب کنیم، سپس شیشه ها را به گونه ای بر روی این پروفیل ها نصب کنیم که از نمای بیرون مشخص نشود. 

نصب این نوع شیشه ها کار آسانی نیست و نیازمند کسی است که بتواند طراحی و نصب کند که توسط مجری نمای شیشه ای فریم لس نصب می گردد. 

نحوه خرید نماهای شیشه ای در بازار های داخلی

نما های شیشه ای فریم لس را میتوان به دو قسمت تقسیم کرد: 

۱٫U.Channel 

۲ .For ferameless step_untie

انواع نماهای شیشه ای فریم لس را میتوان از طریق نمایندگی ها و طراحان و مجریان فروش نمای شیشه ای فریم لس و همچنین از طریق سایت های معتبر سفارش داد. 

روش U_channel معمولا برای ساختمانهای با ارتفاع کم توصیه میشود چون چارچوبی که برای بار این شیشه ها متحمل میشوند محدودیت دارند. U_channel نوعی از شیشه های رفلکس هستند که سبک وزن و مقرون به صرفه اند.

for frameless step_untieروش دیگری است که این نوع شیشه ها استحکام بالایی دارند و بصورت آماده شده در کارخانه ها تولید می شوند. که این نوع شیشه ها را میتوان در برج های بلند یا ساختمان های با ارتفاع بالا استفاده کرد. 

از مزیت های دیگر شیشه های فرم لس میتوان به تعویض آسان این  شیشه ها اشاره کرد یا ظرافت دید قاب نگهدارنده از نمای بیرون و امکان بهره گیری از بازشو مخفی در  faced .

یکی از مهم ترین مزیت هایی که نماهای شیشه ای فریم لس دارند این است که هر یک از قاب ها عملکرد مستقلی در برابر زلزله دارند و بر بنای اصلی شیشه تنشی منتقل نمیشود. 

لیست قیمت تمامی نماهای شیشه ای فریم لس در بازار

لیست قیمت تمامی نماهای شیشه ای فریم لس در بازارقیمت فریم لس بسته به اندازه و ارتفاع شیشه ها، جنس شیشه به کار رفته در نما، ابزار آلات و تجهیزات به کار رفته، تک جداره یا چند جداره بودن آن، نوع قرار گرفتن شیشه ها در کنار هم،  و نوع کاور تعیین می گردد و متفاوت است . البته دستمزد اجرای کار هم در قیمت نماهای شیشه ای فریم لس تاثیرگذار است که ممکن است شرکت های مختلف دستمزدهای متفاوتی ارائه دهند .

عایق بندی این نماها که باعث جلوگیری از اتلاف انرژی و بخصوص در برج ها و ساختمان های مرتفع به علت وسیع بودن و صرفه جویی در هزینه ها می شود که مورد توجه پیمانکاران قرار گرفته است. 

امروزه یکی از مهم ترین وسیله های زیبایی و طراحی ساختمان ها و برج های بلند استفاده از شیشه است که معماران و طراحان این سازه ها توجه زیادی به این زمینه دارند بخصوص در زمینه های سازه های تجاری که این کار توجه مردم را به سازه جلب می کند.

ضمنا بخاطر استفاده از پروفیل ها  و فلز ها در این روش، باعث مقاوم سازی ساختمان و شیشه ها در هنگام زلزله میشود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

بهترین مجری نما شیشه ای در بازار

نماهای شیشه ای پرکاربردترین انواع نما در ساختمان ها بوده و با کیفیت های فوق العاده و طراحی های زیبا و شیک و با رنگ های متنوع به بازارهای مصرف عرضه می شوند. این

دیدگاهتان را بنویسید