مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / پروفیل کرتین وال / کرتین وال پروفیل اکپا ایران | شرکت تولید انواع پروفیل های اختصاصی آلومینیوم

کرتین وال پروفیل اکپا ایران | شرکت تولید انواع پروفیل های اختصاصی آلومینیوم

کرتین وال عموما به عنوان یکی از سیستم های سبک و مقرون به صرفه شناخته شده که به لحاظ فنی ، اجرای آن در ساختمان های با ارتفاع بالا توصیه نمی شود و با توجه به نوع اتصال شیشه و میزان تحمل بار در این سیستم می بایست به صورت محدود و حدالامکان با ارتفاع کم در نظر گرفته شود.

ازمهم ترین ویژگی های کرتین وال پروفیل اکپا ایران می توان به عایق حرارتی، رطوبتی، صوتی اشاره کرد که باعث بهینه سازی دمای محیط و نور می شود از این رو نیاز ساختمان به مصرف انرژی الکتریسیته را کاهش می دهد. از طرفی کرتین وال ها چون سازه هایی بسیار سبکی هستند بار کلی وارد بر ساختمان را کاهش می دهند همچنین مقاومتی خوبی در مقابل زلزله دارند و در نهایت درسهولت نصب و زیبایی و مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر نماهای ساخمانی برتری دارند.  کرتین وال ها در واقع شاسی ها و لامل هایی هستند که در اطراف پروژه قرار می گیرند و شیشه هایی که به عنوان نمای ساختمان قرار است بگیرند به جای اینکه روی خود ساختمان نصب شوند روی سازه کرتین وال نصب می شوند از این رو وزن وارده بر ساختمان کاهش می یابد. این کاهش وزن سبب می شود که  مقاومت ساختمان نسبت به زلزله افزایش یابد.

شرکت آکپا ایران تولید کننده انواع پروفیل های اختصاصی آلومینیوم (نرمال و ترمال بریک) و رنگ کاری به روشهای الکترواستاتیک (پودری) ، دکورال و انادایزینگ  با سرمایه گذاری بخش خصوصی و مشارکت شرکت آکپای ترکیه به بهره برداری رسید. با استفاده از گنجینه علمی و تجربی مدیران خود و تکیه برسیاست مشتری مداری و ارتقای کیفیت محصولات تولیدی توانست در کوتاهترین مدت ، بیشترین حجم تولید پروفیل های اختصاصی آلومینیوم کشور را بخود اختصاص دهد.

کرتین وال پروفیل اکپا ایران | شرکت تولید انواع پروفیل های اختصاصی آلومینیوم

تولید کننده انواع پروفیل های اختصاصی آلومینیوم

تولید کننده انواع پروفیل های اختصاصی آلومینیومپروفیل آلومینیوم یکی از محصولات خروجی از فرآیند اکستروژن آلومینیوم می‌باشد تولید کننده این نوع پروفیل محصولات را در ابعاد مختلف و سطح مقطع‌های متنوع به بازار ارائه میکند. همچنین با توجه به کاربردهای متفاوت این پروفیل‌ها و نیاز به ویژگی‌های متفاوت، سطح آن با مواد مختلفی پوشانده می‌شود. امروزه می‌توان پروفیل‌های آلومینیومی را در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع نیز یافت که به صورت گسترده کاربرد ندارند.   درادامه دلایلی برای انتخاب پروفیل آلومینیومی در پروژه‌ها را بیان می‌کنیم.

مزایایی استفاده از پروفیل آلومینیوم آکپا:

۱ – تنوع رنگ بسیار بالا به صورت دکورال و آنودایز

۲ – بهترین یراق آلات اروپایی

۳ – جلوگیری از ماورای بنفش

۴ – عدم تغییر رنگ در نور خورشید

۵ – کاهش بسیار هزینه ها

۶ – عایق بندی در صرفه جوی انرژی

۷ – طرح های زیبا و جلوه دهنده به نمای ساختمان

۸ – کاهش آلودگی صوتی

۹ – طبق استاندارد های روز دنیا

نوع برخی از پروفیل های آلومینیوم آکپا به شرح زیر می باشد.

– پروفیل آکپا فیکسر زیر دکمه پلاستیک

– پروفیل آکپا زهوار عمودی و افقی کرتین وال

– پروفیل آکپا اداپتور باز شو کرتین وال

– پروفیل آکپا افقی کرتین وال

– تیغه سیستم درب کرکره ای

– پروفیل آکپا ریل ۶۰ سیستم درب کرکره ای

کارخانه های تولید کرتین وال پروفیل در کشور

کارخانه های تولید کرتین وال پروفیل در کشورکارخانه های تولیدکننده کرتین وال فیس کپ در ایران به تولید انواع نما های شیشه ای می پردازند. این متخصصین با طراحی و اجرای نمای خشک توانسته اند، به تولید مدرن ترین نما های ساختمانی پرداخته و آن ها را به اجرا درآورند.

یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کرتین وال مدل فیس کپ می توان به شرکت کوثر پروفیل اراک اشاره نمود و این شرکت در پخش و اجرای نمای ساختمانی دخیل می باشد. 

کرتین وال دارای انواع مختلفی بوده است  اما بهترین مدل کرتین وال پروفیل  وزیباترین آن ها، کرتین وال فیس کپ می باشد که دارای زیبایی دو چندانی نسبت به دیگر انواع نما ها بوده است.

ساده و سبک بودن ساختارکاهش و صرفه جویی در مصرف انرژی دارای سرعت بسیار بالا در اجرازیبایی و ایجاد جلوه در شب و روزدارای کیفیت بسیار زیاد قطعات به کار رفته ازویژگی های کرتین وال فیس کپ میباشد

کارخانه های تولیدکننده کرتین وال پروفیل در ایران به تولید انواع نما های شیشه ای می پردازند. این متخصصین با طراحی و اجرای نمای خشک توانسته اند، به تولید مدرن ترین نما های ساختمانی پرداخته و آن ها را به اجرا درآورند.

یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کرتین وال مدل پروفیل می توان به شرکت کوثر پروفیل اراک اشاره کردو این شرکت در پخش و اجرای نمای ساختمانی دخیل می باشد. 

معرفی محصولات شرکت آکپا ایران

معرفی محصولات شرکت آکپا ایران آکپا ایران کیش تولید کننده انواع پروفیل های اختصاصی و ترمال بریک، یراق آلات، انواع رنگ الکترو استاتیک، دکورال و آنادایز، ارائه مشاوره و راه اندازی خط تولید در و پنجره و همچنین فروش ماشین آلات ساخت در و پنجره، در سال ۸۹ به عنوان واحد نمونه صنعتی و کارآفرین نمونه در آذربایجان شرقی شناخته شده است.آکپا ایران کیش با ظرفیت تولید ۴۵۰ تن در ماه، رتبه اول تولید را به خود اختصاص داده و محصولات خود را علاوه از بازارهای داخلی به کشورهای همجوار، نظیر جمهوری آذربایجان، ترکمنستان، افغانستان، عراق و ارمنستان صادر می کند.

ازانواع کرتین وال هامیتوان به چندنمونه اشاره کرد:

سیستم کرتین وال اکو

سیستم کرتین وال کپ دار

سیستم کرتین وال فریملس

سیستم کرتین وال فول فریملس 

سیستم کرتین وال نیمه فریملس 

ازنمونه محصولات اکپاایران هستند که برای دریافت اطلاعات کامل میتوان به وب سایت آن مراجعه کنید.

سایت فروش پروفیل های آلومینیوم آکپا ایران

سایت فروش پروفیل های آلومینیوم آکپا ایرانفروش انواع پروفیل بازشو کرتین وال از طریق راه های مختلفی امکان پذیر است که یکی از بهترین نمونه های در دسترس، سایت و شبکه های اجتماعی می باشد زیرا:

 در جریان روش های راه اندازی و نصب قرار می گیریدبهترین ها را شناسایی می کنیداز مدل و نمونه های جدید مطلع می گردیدمدل و برندهای برتر ایرانی و خارجی را می شناسیدبه ارزیابی بهتر قیمت ها می پردازیدمشخصات هر کدام از پروفیل ها را بررسی و مقایسه خواهید کردبا کارخانه های اصلی تولید کننده محصول مورد نظر در کشور آشنایی پیدا خواهید کردمی توان به طور مستقیم از کارخانه محصول را با قیمتی ارزان تر تهیه کرد.

به طورکلی برای فروش عمده کرتین وال اکپا ایران ونیزاطلاع ازقیمت کرتین وال پروفیل  میتوان به سایت مربوط به آن مراجعه کرده تااطلاعات دقیق تری بدست بیاورید.

نمایندگی پخش بهترین مدل های کرتین وال پروفیل در سراسر کشور

نمایندگی پخش بهترین مدل های کرتین وال پروفیل در سراسر کشورفروشنده هایه پروفیل کرتین وال در کشور در استان هایی فعال تر هستند که صنعتی بوده و متقاضی زیادی در رابطه با خرید آن وجود دارد.
که از این رو شهرهایی  چون تهران، اصفهان و خراسان را می توان در این دسته قرارداد.
به عقیده فروشنده عمده و کلی انواع پروفیل بازشو کرتین وال از این محصول می توان در زمینه های زیر استفاده نمود:
ساختمان های مسکونی، ساختمان های اداری، و شرکت ها،مراکز درمانی، مراکز گلخانه ای، مراکز آموزشی…

کلیه خدمات قابل ارائه در دفتر مهندسی کانسپت

طراحی نما | اجرای نما | آجر و سنگ | سرامیک خشک | سنگ  خشک | شیشه

اجرای نمای فریم لس | فروش پروفیل و ادوات فریم لس | اسپایدر

اجرای کرتین وال | فروش لامل و ادوات کرتین وال | لامل | سمنت بورد | فایبر گلاس | آکوا پنل

| نرده های آلومینیومی | هندریل شیشه ای

اجرای لوور آلومینیومی | فروش ادوات و لوور | کامپوزیت

فروش انواع پروفیل های آلومینیومی | آهن | چوب | چوب پلاست | رنگ |

سقف شیشه ای | اسکای لایت SKY LIGHT | سقف متحرک(شیشه ای، پلی کربنات ، پارچه ای)

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

خرید بی‌واسطه پروفیل کرتین وال ۶۰ میلی متری

پروفیل کرتین وال ۶۰ میلی‌متری یکی از محصولات پر استفاده در صنایع مختلف به شمار می رود که امروزه در موارد متعدد مورد استفاده قرار می گیرد و خریداران زیادی را در

دیدگاهتان را بنویسید