مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / پروفیل / بازار صادرات پروفیل عمودی کرتین وال

بازار صادرات پروفیل عمودی کرتین وال

بازار صادرات پروفیل عمودی کرتین وال با رونق بالایی همراه بوده و به دلیل تولید انبوه پروفیل کرتین وال صادراتی توسط تولیدکنندگان سالانه میزان زیادی از این پروفیل ها به بازارهای کشورهای اروپایی صادر می گردد و از طریق صادرات این کالاها ارز بالایی وارد کشور می‌ شود. این کالاها تماماً توسط تولیدکنندگان ایرانی با استفاده از بهترین آلیاژ های موجود در بازار تولید می گردند به همین دلیل هم دارای مرغوبیت بالایی بوده و از لحاظ کیفی هم رده با انواع خارجی این پروفیل ها می باشند به همین دلیل هم تقاضا برای خرید آن ها در بازارهای جهانی بالا است.

بازار صادرات پروفیل عمودی کرتین وال

نحوه ساخت پروفیل عمودی کرتین وال

نحوه ساخت پروفیل عمودی کرتین وال پروفیل عمودی کرتین وال از جمله ورق های پروفیلی می باشد که برای پوشش دهی نمای خارجی ساختمان از آنها استفاده می شود. این نوع کالاها دارای ساختار آلومینیومی در ترکیبات خود هستند که همین امر موجب جابجایی سازه ها به هنگام زلزله در ساختمان می گردد ضمن این که از ریزش به هنگام وقوع زلزله نیز جلوگیری می نماید.

برای تولید این پروفیل ها استفاده کردن از دستگاه های دقیق با اندازه گیری متناسب برای تولید این کالاها موجب شده است که در سایزهای مختلف از این محصولات در بازار موجود باشند و توسط پیمانکاران ساختمانی برای نمای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار بگیرند.

برای تولید پروفیل عمودی کرتین وال اصول کیفی به صورت کامل رعایت می شود و پس از تولید این نوع پروفیل ها انواع متعددی از آنها برای تایید شدن از سوی سازمان استاندارد تحت بررسی قرار می گیرند و پس از تاییدیه نهایی اجازه فروش آنها به بازار صادر می شود.

قیمت عمده پروفیل لوور عمودی

قیمت عمده پروفیل لوور عمودی قیمت عمده پروفیل لوور عمودی به علت نوسانات لحظه ای در بازار در نمایندگی های مختلف متفاوت می باشد و افرادی که قصد خرید این کالا را دارند جهت دریافت قیمت می‌ توانند با سایت اینترنتی این مرکز فروش در ارتباط باشند، همچنین از طریق دفاتر فروش اصلی پروفیل می توانند از قیمت پروفیل ها به صورت لحظه‌ای اطلاع پیدا نمایند.

به طور کلی باید بدانید که این کالاها تحت تاثیر نوسانات ارزی قرار گرفته و دارای نرخ ثابتی در بازار نمی باشند اما این نمایندگی فروش که جزء مجموعه های برتر عرضه پروفیل در بازار داخلی است سعی می‌ کند کالاهای خود را ارزان تر و به صرفه تر به مشتریان عرضه کند و موجب جلب رضایت آنان گردد.

پروفیل کرتین وال جز پروفیل های آهن بوده که دارای سایزبندی های مختلف بوده و با کیفیت های متعدد به بازار عرضه می‌ شوند که قیمت آن ها بر اساس اندازه و کیفیت این محصولات هم با یکدیگر متفاوت هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

پخش مستقیم پروفیل نمای لورر در ایران

از طرح‌هایی که معمولاً به عنوان پوسته دوم ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک نمای کاملا متفاوت از انواع نماهای سنگی است می توان به نمای لوور اشاره کرد که در

دیدگاهتان را بنویسید