مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / پروفیل لوور آلومینیومی نما / شرکت توزیع پروفیل لوور آلومینیومی نما

شرکت توزیع پروفیل لوور آلومینیومی نما

شرکت توزیع پروفیل لوور آلومینیومی نما اندازه های متعدد از این کالا را با برندهای مختلف دارا می باشد تا دسترسی خریداران برای خرید محصول مورد نظر راحت تر گردد‌. ضمن این که این توزیع کننده برترین نوع پروفیل ها در بازار داخلی به صورت انبوه توزیع می کند تا خریداران بر اساس میزان نیاز آنها را به راحتی تهیه نمایند‌. انواع گوناگون از این پروفیل ها که بیشتر برای نمای ساختمان های مدرن استفاده می‌ شوند دارای خرید بالا بوده و تقاضای بیشتری برای خرید دارند به همین دلیل هم فروشندگان از سود فروش این کالا بسیار راضی می باشند.

شرکت توزیع پروفیل لوور آلومینیومی نما

آشنایی با فرایند تولید پروفیل آلومینیومی

آشنایی با فرایند تولید پروفیل آلومینیومی

تولید پروفیل آلومینیومی توسط شرکت های تولیدی آن ها در طی یک فرآیند پیوسته که به صورت های دستگاهی انجام می شود انجام می گردد‌. پروفیل آلومینیوم جزء موارد پر مصرف در زمینه صنعت ساختمان سازی می باشد که با استفاده از آلیاژ آلومینیوم و دیگر فلزات آنها به این محصول تبدیل می گردند.

به دلیل اینکه ساختار فیزیکی و شیمیایی آن ها مقاوم در برابر خوردگی می باشد از آنها برای سازهای متعدد استفاده می‌ کنند. برای تولید این کالاها استفاده از بلیت آلومینیوم در اندازه های متعدد تحت فشار بالا و با قرار گرفتن در دمای مناسب باعث می‌شود تا مواد مذاب شده و در میان قالب های مخصوص حرکت داده شوند و به شکل ماده اولیه درآیند.

سپس با اعمال فرایند حرارت و فشار بالا بر روی این فلزات این محصولات به شکل پروفیل تولید نموده و به بازار عرضه می گردند. اکسترود که در این تولید پروفیل های که از مهمترین مراحل می باشد که به صورت خمیری درون قالب های این محصولات قرار می‌گیرد و شکل یکسانی را به انواع متعدد پروفیل های لوور می دهد.

قیمت بهترین پروفیل لوور باکیفیت

قیمت بهترین پروفیل لوور باکیفیت

قیمت بهترین پروفیل لوور باکیفیت از سوی شرکت تولیدی با توجه به نوع مواد بکار رفته در تولید این محصولات مشخص می گردد و اگر شما قصد استعلام قیمت پروفیل لوور را دارید می توانید به مراکز تولیدی آن ها مراجعه کرده و انواع متعدد از این محصولات را با قیمت های گوناگون مشاهده نموده و به قیمت درب کارخانه تهیه نمایید.

البته باید بدانید راه‌ های دیگری برای استعلام قیمت پروفیل ها وجود دارد که از جمله آنها باید به مراجعه به نمایندگی‌های فروش معتبر انواع پروفیل آلومینیومی اشاره کرد. این نمایندگی‌ها که تحت نظر شرکت تولیدی این محصول فعالیت می‌ کنند تمامی قطعات خود را از شرکت های تولیدی بدون واسطه خریداری نموده و به قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه می نمایند خریداران می‌ توانند با مراجعه به این مرکز خرید ارزان داشته باشند‌.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

دیدگاهتان را بنویسید