مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / لوور آلومینیومی / عرضه انواع لوور آلومینیومی به قیمت عمده

عرضه انواع لوور آلومینیومی به قیمت عمده

قیمت لوور آلومینیومی به عوامل زیادی همچون کیفیت و حجم و نوع جنس آن بستگی دارد. لوور از زمان های گذشته تاکنون بخش مهمی از معماری بوده است. مردم در ساخت خانه های خود از سیستم های لوور استفاده می کردند، بیشتر برای محافظت از خود در برابر آفتاب. لوور آلومینیومی کرکره هایی هستند که دارای برش های افقی می باشند که می توانند در سایه های مختلف قرار گیرند تا از خورشید سایه بزنند. در حال حاضر ما عمدتا برای اهداف تزئینی و زیبایی های معماری، لوسترهای آلومینیومی قرار داده ایم. تولید لوور آلومینیومی در کشورمان رشد چشمگیری داشته است که این موضوع موجب گردیده که در این بخش به توانایی بالایی برای عرضه ی آن به مناطق دیگر برسیم. اجرای لوور آلومینیومی توسط متخصصان در این حوزه برای مشتریان صورت می گیرد که از دانش و تجربه ی بالایی در این خصوص بهره مند هستند.

عرضه انواع لوور آلومینیومی به قیمت عمده

لوور آلومینیومی چگونه تولید کی شود؟

لوور آلومینیومی چگونه تولید کی شود؟آیا شما می دانید که لوور های آلومینیومی چگونه تولید می گردند؟

سیستم های مدرن لوور با فلزاتی مانند استیل ضد زنگ، تیتانیوم و آلومینیوم ساخته شده اند. گاهی اوقات لوور نیز از شیشه یا مس ساخته می شود. از سیستم های لوور نیز در درب های جلو، کمد و سقف استفاده می شود. استفاده از لوورهای داخل خانه اغلب به صورت سایه، تهویه یا صرفاً دکوراسیون است.

برای کمک به کنترل آفتاب یا کنترل دما برای ساختمان ها می توان از لوور های آلومینیومی ساخته شده استفاده کرد. بسیاری از معماران نیز برای تزیین طرح خود لوور هایی را انتخاب می کنند.

استفاده از آلومینیوم نسبت به سایر فلزات سنگین مزایای بسیاری دارد. به خصوص در هنگام طراحی ساختمان، این مزایا را باید در نظر بگیرید.

آلومینیوم یک فلز سبک است که تقریباً یک سوم وزن فولاد وزن دارد. ۲،۷ گرم در سانتی متر مکعب، هنگام طراحی نمای آلومینیوم ساختمان، شما به دلیل نصب آسان آن در مقایسه با فلزات سنگین تر مانند فولاد، صرفه جویی جدی خواهد کرد.

راهنمای خرید انواع لوور آلومینیومی با کیفیت

راهنمای خرید انواع لوور آلومینیومی با کیفیتبرای تهیه و خرید لوور آلومینیومی می توان به فروشندگان و فعالان و عاملان عرضه ی مستقیم این محصول در کشور مراجعه کرد که می توانند حجم قابل توجهی از این محصول را به نقاط مختلف کشورمان ارائه دهند.

فروشندگان این محصول آن را با کیفیت های بالا از طریق خریدهای حضوری و غیر حضوری به مصرف کنندگان و متقاضیان ارائه می دهند. در روش خرید به صورت غیر حضوری مشتریان می توانند بدون صرفه هزینه های اضافی و اقدام حضوری برای ثبت سفارش اقدامات لازم را انجام دهند و با کمک گرفتن از کارشناسان ماهر محصول خود را انتخاب و دریافت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

قیمت اجرای لوور متحرک

قیمت اجرای لوور متحرک با توجه به فضا و مکانی که قصد استفاده از آن …

دیدگاهتان را بنویسید