مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / پروفیل / مراکز خرید پروفیل لوور سقف متحرک

مراکز خرید پروفیل لوور سقف متحرک

از مرکز خرید پروفیل لوور سقف متحرک می توان محصولاتی درجه یک، کاربردی و استاندارد را تهیه کرد، همچنین گروه های تجاری که در عرصه صادرات چنین کالاهایی فعالیت می نمایند، قادر بوده خرید پروفیل سقف متحرک را عمده انجام دهند، به این ترتیب در سایزهای متنوع و همینطور اشکال گوناگون این محصولات را به دست می آورند، البته قیمت پروفیل لوور نیز تا اندازه ای نسبت به نوع جزئی فرق داشته و نازل تر ارائه می گردد.

مراکز خرید پروفیل لوور سقف متحرک

پروفیل لورر چه ویژگی هایی دارد؟

پروفیل لورر چه ویژگی هایی دارد؟ امروزه شرکت سازنده اصلی پروفیل لوور این نوع از محصول را در دو نوع می سازد، یکی ثابت که طراحی ساده ای دارد و با قیمت های مناسب تری ارائه می شود، دیگری متحرک بوده که حتی می توان آن را با به وسیله راه دور کنترل کرد، آنها به صورت هوشمند ساخته می شوند، امکان تنظیم دما و نور در یک سازه را دارند، اما ویژگی های دیگری هم کالاهایی از این دست داشته که در زیر برخی را مرور می کنیم:

  • این محصولات در صورت ایجاد حریق، نمی سوزند و مقاوم اند.
  • به محیط زیست اصلاً آسیبی وارد نکرده، چون که قابلیت بازیافت را دارند.
  • می توانید خیلی راحت با سقف های گوناگون تطبیق داده و در مراکز درمانی، ورزشی، اداری و غیره کار بگیرید.
  • آنها به دلیل نوع جنسی که دارند، از عمر طولانی برخوردار هستند و می توان از یک محصول سالها استفاده کرد.

باید بگوییم که چنین محصولاتی با در نظر گرفتن مسائل دکوراتیو، زیبا ساخته می شوند و با نصب آنان می توان جلوی ورود مستقیم نور خورشید به درون ساختمان را خیلی راحت گرفت، به این شکل سازه به مرور زمان فرسوده نخواهد شد، از طرفی مانع اتلاف انرژی در فصل های گرم سال می شود، همچنین نصب آنان آسان است و به دو شیوه افقی و عمودی قابل اجرا هستند.

قیمت پروفیل لوور سقف متحرک

قیمت پروفیل لوور سقف متحرک پروفیل لوور سقف متحرک با قیمت های متنوع به فروش رسانده می شود که در این زمینه بیشتر ابعاد و نوع خرید تاثیر گذارند، برای نمونه محصولاتی که بزرگتر می باشند طبعاً با نرخ بالاتری عرضه می گردند، ضمن این که شاهد پخش عمده به بها‌ی بسیار کمتری نسبت به پروفیل های جزئی هستیم.

مسئله بعدی چگونگی ارائه سفارش است، در حال حاضر می بینیم که اغلب شرکت های تجاری برای کاهش یافتن هزینه های جانبی، مثل رفت و آمد، محصولات را از راه دور سفارش می دهند، به این شکل وقت زیادی را نیز صرف پیدا کردن یک کالای خوب نخواهند کرد، خیلی سریع با فروشنده از هر شهری که ساکن هستند تماس برقرار کرده و درخواست را به همین سادگی ثبت می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

پخش مستقیم پروفیل نمای لورر در ایران

از طرح‌هایی که معمولاً به عنوان پوسته دوم ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک نمای کاملا متفاوت از انواع نماهای سنگی است می توان به نمای لوور اشاره کرد که در

دیدگاهتان را بنویسید