مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / پروفیل / پخش مستقیم پروفیل نمای لورر در ایران

پخش مستقیم پروفیل نمای لورر در ایران

از طرح‌هایی که معمولاً به عنوان پوسته دوم ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک نمای کاملا متفاوت از انواع نماهای سنگی است می توان به نمای لوور اشاره کرد که در واقع نوعی سایبان برای ساختمان محسوب می شود و برای ساخت این نما از پروفیل مخصوصی در کشور استفاده می‌شود که به پروفیل نمای لوور معروف است؛ پخش مستقیم این پروفیل در ایران توسط تولیدکننده آن انجام می‌شود و خریداران می‌توانند بهترین آن را و با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب از طریق این روش پخش تامین کنند.

پخش مستقیم پروفیل نمای لورر در ایران

مزاییای استفاده از پروفیل نمای لوور

مزاییای استفاده از پروفیل نمای لوور استفاده از پروفیل نمای لوور نسبت به نمونه های دیگر می تواند مزایای زیادی داشته باشد از جمله این که این پروفیل به طور معمول از آلومینیوم ساخته می شود بنابراین از نظر وزن نسبت به نمای سنگی وزن کمتری را به ساختمان اضافه می‌کند همچنین این پروفیل معمولاً به شکل مستطیل و دوکی وجود دارد که باعث جلوگیری از ورود اشعه مادون قرمز به ساختمان می شود و مانع از گرم شدن بیش از اندازه ساختمان در مناطق گرمسیر خواهند شد.

این پروفیل ضد زنگ است و از نظر وزن همان طور که گفته شده سبک می باشد همچنین این پروفیل دارای جنسی بسیار محکم است به گونه‌ای که در اثر برخورد باد شدید به آن دچار تغییر شکل می شود؛ از دیگر خصوصیات این محصول می‌توان به ظاهر بسیار زیبای آن اشاره کرد و یکی از زیباترین آنها محسوب می‌شوند.

این پروفیل اتصال بسیار بالایی به ساختمان دارد و می تواند کیفیت آن تاثیر قابل توجهی از نظر ارزش مادی داشته باشد زیرا باعث می‌شود که ساختمان ظاهری منحصر به فرد داشته باشد؛ از دیگر ویژگی‌های این پروفیل ها این است که نسبت به مواد شیمیایی کمترین واکنش را دارند و این که نصب آنها به گونه‌ای است که نهایت اتصال به ساختمان و خود را خواهند داشت و اتصالات مخصوصی برای محکم کردن این پروفیل ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت انواع پروفیل لوور در ایران

قیمت انواع پروفیل لوور در ایران انواع پرووفیل ایرانی لورر در ایران دارای کیفیتی ممتاز و ویژه هستند و قیمت آنها با همدیگر دارای تفاوت‌های زیادی است و کیفیت آنها با هم فرق دارد مثلاً برخی از آنها از جنس آهنی هستند و برخی نیز از آلومینیوم ساخته شده‌اند و طبیعتاً بین دو جنس از نظر قیمت اختلاف زیادی وجود خواهد داشت.

قیمت انواع این پروفیل در ایران به صورت روزانه تغییر می‌کند زیرا آهن و آلومینیوم هم بر اساس نرخ نرخ ارز و قیمت جهانی این فلزات نوسانات زیادی دارد بنابراین کسانی که به این پروفیل ها نیاز دارند باید بی واسطه و مستقیم قیمت پروفیل نمای لوور را از فروشنده و تولیدکننده این محصول جویا شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

تولید کننده پروفیل لوور ۲۰*۵

تولید کننده پروفیل لوور 20*5 برای این که بتواند اعتبار و اطمینان خود را در بین مشتریان افزایش دهد در تمام مراحل تولید استاندارد های لازم را با دقت فراوانی رعای

دیدگاهتان را بنویسید