مرکز خرید و فروش انواع آلومینیوم
خانه / پروفیل / پخش کننده پروفیل منقاری لوور

پخش کننده پروفیل منقاری لوور

پروفیل منقاری لوور دارای مدل های گوناگون و طرح‌های مختلف است که با رنگبندی متفاوت وارد بازار می‌شود و امروز در موارد گوناگون از جمله برای ساخت انواع و اقسام درب و پنجره و همچنین دیگر مواد مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

پخش کننده پروفیل منقاری لوور تلاش دارد که این محصولات را به صورت کلی در کیفیت بالا بر اساس سفارش و درخواست مشتریان و مصرف‌کنندگان بازار پخش کند و با قیمت ویژه در اختیار آنها بگذارد تا با این اقدام باعث جلب رضایت آنها باشد.

پخش کننده پروفیل منقاری لوور

اطلاعات در رابطه پروفیل منقاری لوور

اطلاعات  در رابطه پروفیل منقاری لوور

پروفیل منقاری لوور دارای جنس و کیفیت فوق‌العاده مطلوب است که بیشتر با استفاده از آلیاژهای آلومینیومی با درصد مختلف و متفاوت تولید می‌شود که معمولاً استحکام و مقاومت فوق‌العاده بالایی داشته و در موارد گوناگون از جمله برای ساخت نمونه های گوناگون گیره برای نصب پنجره دوجداره و یا درب های مخصوص استفاده می شود.

پروفیل منقاری عمده معمولاً با استفاده از پیچ و رولپلاک و همچنین پرچ قابل نصب بر روی انواع و اقسام مدل های گوناگون آلیاژهای آلومینیومی و دیگر مواد می باشد که می تواند افراد بدون نیاز به ابزار خاص و تنها با پیچیدگی ساده این محصولات را روی پروفیل نصب کنند و برای متصل کردن به درب و پنجره مورد استفاده قرار دهند.

پروفیل منقاری معمولا با استفاده از رنگ های حرارتی و همچنین رنگ‌ های روغنی طراحی می‌ شوند و بیشتر به رنگ سفید و همچنین رنگ مشکی هستند که استفاده از آنها بسیار ساده و آسان است که به راحتی می‌ توانند افراد آنها را برای موارد گوناگون با رنگبندی متفاوت خریداری کرده و استفاده نمایند.

پروفیل منقاری معمولاً به راحتی سوراخ شده و همچنین نسبت به ذوب و حرارت مقاوم می باشد و رنگ آن نیز ثابت است به همین جهت جلوه های بسیار شیک ایجاد می کند و امروزه استفاده از آنها برای موارد گوناگون رواج پیدا کرده است چرا که با استفاده از آلیاژهای آلومینیومی ۳۶۰ درجه و درصدهای خلوص بالا تولید می گردد که به همین جهت محبوبیت فوق‌العاده زیادی در بین مشتریان و مصرف‌کنندگان داشته و همچنین خواهان و طرفداران بی شماری را به خود اختصاص داده است.

قیمت فروش پروفیل منقاری لوور عمده

قیمت فروش پروفیل منقاری لوور عمده قیمت پروفیل منقاری بسته به روش خرید مشتریان متفاوت است و از اهمیت فوق العاده زیادی برای مصرف کنندگان برخوردار می باشد به این صورت که معمولاً مشتریان بیشتر به دنبال تأمین کنندگان هستند که محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت ارزان به فروش می‌رساند و همین جهت این محصولات امروزه توسط فروشندگان به صورت آنلاین در کیفیت فوق العاده مطلوب و بازار ارائه می گردند و در اختیار مشتریان واقع می‌شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09127351907 خانم آتشکده
تماس با مدیریت فروش: 09163233746 باقری
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

پخش مستقیم پروفیل نمای لورر در ایران

از طرح‌هایی که معمولاً به عنوان پوسته دوم ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک نمای کاملا متفاوت از انواع نماهای سنگی است می توان به نمای لوور اشاره کرد که در

دیدگاهتان را بنویسید